V pondělí 4. 5. se u OC Šantovka konal další ročník turnaje ve street fotbale, jehož se zúčastnil také již poněkolikáté i výběr žáků naší školy.
Turnaj je specifický tím, že kromě toho, že se hraje na betonu systémem 3+1, hraje se také ve smíšených týmech, tzn. že na hřišti musí být vždy dívka, účastní se ho 16 týmů.
Ve skupině náš tým narazil na loňského vítěze ZŠ E. Valenty Prostějov, ZŠ Nemilany a Cyrilometodějské gymnázium a ZŠ Prostějov. Po dvou porážkách a jedné výhře jsme obsadili ve skupině 3. místo a do play-off jsme šli proti ZŠ Rožňavská. Osmifinálový duel jsme zvládli poměrem 4:2. Ve čtvrtfinále jsme ale po nadějném začátku dostali lekci z produktivity s výběrem Slovanského gymnázia nakonec prohráli 2:7 a cesta turnajem tak pro nás skončila. Po předloňském stříbru a loňském bronzu jsme tak bohužel letos nenavázali na medailová umístění, nicméně takový je sport. Hráčkám a hráčům patří pochvala za reprezentaci školy.
Tým ZŠ Řezníčkova:
Denis Balún, Dan Bogdan, Barbara Capůrková, Tamara Olujić, Ondřej Palka, Tomáš Pecha, Tomáš Stojan, Jiří Štrajt, Marek Švancara, Matyáš Záhumeský
Základní škola a Mateřská
škola,Olomouc
Řezníčkova 1
779 00 Olomouc
Bankovní spojení: 69232811/0100
IČ: 60338598
DIČ: CZ60338598
ID datové schránky: wjtmf35
: 588 50 50 30, 603 873 106
: info@zs-reznickova.cz
| 1. hodina 2. hodina 3. hodina 4. hodina 5. hodina 6. hodina 7. hodina 8. hodina |
08.00 - 08.45 08.55 - 09.40 10.00 - 10.45 10.55 - 11.40 11.50 - 12.35 12.45 - 13.30 13.35 - 14.20 14.25 - 15.10 |