Dnes je čtvrtek 30.05.2024

Kroužky

Kroužky pro rok 2023/2024

Do pátku 15.9.2023 budou děti seznámeny s nabízenými kroužky. Poté bude seznam kroužků zveřejněn.

Tyto budou otevřeny podle zájmu dětí. Připravujeme i nabídku, kterou zpracováváme na základě informací a nabídek externími (placenými) kroužky.

Začátek činnosti kroužků plánujeme, stejně jako v loňském roce, od 2. října 2023.

 

Kroužky pořádané pedagogy naší školy (bezplatné)

Název kroužku Vyučujícíden a čas konáníMísto konáníRočník
Příprava na přijímací zkoušky z ČJ Mgr. Zuzana Sobotková úterý 7:00 - 7:45 učebna 6.A 9.A
Logopedie PhDr. Renata Mlčáková, Ph.D. úterý 13:15 - 14:00 učebna 1.A 1.A
Čtenářský klub Mgr. Tomáš Mrkva úterý 14:00 - 14:45 knihovna 6. - 7. 
HUDRÁČEK Mgr. Miloslav Palát úterý 13:00 - 14:00 knihovna 4. - 5.
AJ - příprava na FCE
Mgr. Gabriela Gogelová středa 7:00 - 7:45 jazyková učebna 8. - 9.
Sportovní hry Mgr. Vítězslav Dostál středa 7:00 - 7:45 tělocvična 4. - 7.
Komunikační dovednosti Mgr. Tomáš Mrkva středa 14:00 – 14:45 knihovna 6. - 7.
Příprava na přijímací zkoušky z M Mgr. Veronika Ješátková středa 14:15 - 15:00 učebna č. 71 9. dívky
Papírové modelářství Mgr. Martin Slovák středa 14:00 – 15:00 učebna fyziky 6. - 9.
Příprava na přijímací zkoušky z ČJ Mgr. Zuzana Sobotková čtvrtek 7:00 - 7:45 učebna 9.B 9.B
Příprava na přijímací zkoušky z M Mgr. Veronika Ješátková čtvrtek 13:15 - 14:00 učebna č. 71 9. chlapci
Fotografický kroužek Mgr. Tomáš Mrkva čtvrtek 14:00 – 14:45 knihovna 6. - 7.
Deskové a logické hry Mgr. Vítězslav Dostál čtvrtek 14:00 – 15:30 učebna 4.B 3. - 9.
Kroužek šití Mgr. Karla Peléšková čtvrtek 14:00 – 15:00 učebna č. 71 4. - 9.
Cestování časem Miroslav Omelka čtvrtek 14:00 – 15:00 učebna 8.A 5. - 8.
Vaření Mgr. Jana Zajícová čtvrtek 14:00 – 15:00 kuchyňka 5. - 6.
Konverzace v češtině pro žáky z Uk Kateřina Janošíková čtvrtek 12:45 - 13:30 učebna 3.A 3. - 5.
Konverzace v češtině pro žáky z Uk Kateřina Janošíková pátek 12:45 - 13:30 učebna 4.A 1. - 2.
Konverzace v češtině pro žáky z Uk Kateřina Janošíková pátek 14:00 - 14:45 učebna 5.A 6. - 9.
HUDR Mgr. Miloslav Palát pátek 14:00 - 15:00 knihovna 6. - 9.
Turistický kroužek - outdoorové aktivity Mgr. Denis Petránek 1x měsíčně celý den bude upřesněno 1. - 9.
         
ŠKOLNÍ DRUŽINA        
Pracovní kroužek - šití na šicím stroji Marie Rudolph úterý 12:30 - 14:00 ŠD Hodolanská 4 1.B, 2.B, 3.A, 3.B
Enviro kroužek – pěstujeme kytičky Marie Rudolph čtvrtek 12:30 - 14:00 ŠD Hodolanská 4 1.B, 2.B, 3.A, 3.B
Sportovní kroužek Bc. Renata Palacká pátek 13:45 - 14:45 tělocvična 1.A, 2.A

 

Kroužky nabízené jinými organizacemi v prostorách naší školy (neplacené)

Název kroužku      

Vyučující den a čas konání           Místo konání  RočníkInfo
 Florbal

Ing. Bc. Rostislav Hainc

středa 16:00 - 17:00  tělocvična  3. - 7.

fbcdrozdin.cz  723644458 

   

Kroužky nabízené jinými organizacemi v prostorách naší školy (placené)

Název kroužkuVyučující den a čas konání  Místo konání  RočníkInfo

Hodina Tv navíc 

- pohybové aktivity, míčové hry

Mgr. Karel Broda pondělí 14:00 – 15:00 tělocvična 1. - 2.   karel.broda@wellpack.cz

Taneční kroužek

 Martin Matýsek pondělí 14:00 - 15:00 knihovna 1. -5.  774 090 200
Věda nás baví   úterý 14:00 - 15:00 učebna 1. - 5.   725 412 794
Florbal Stars   středa 15:00 - 16:00 tělocvična 1. - 5. starsflorbal.cz  73460108
Veselá věda   čtvrtek 14:00 - 15:00 učebna 1. - 5.  veselaveda.cz  777001859

 

 

 

Kontakt:

Základní škola a Mateřská
škola,Olomouc
Řezníčkova 1
779 00 Olomouc

Bankovní spojení: 69232811/0100
IČ: 60338598
DIČ: CZ60338598

ID datové schránky: wjtmf35


 : 588 50 50 30, 603 873 106
 : info@zs-reznickova.cz

 : faktury@zs-reznickova.cz

Zvonění:

1. hodina  
2. hodina
3. hodina
4. hodina
5. hodina
6. hodina
7. hodina
8. hodina
08.00  -  08.45
08.55  -  09.40
10.00  -  10.45
10.55  -  11.40
11.50  -  12.35
12.45  -  13.30
13.35  -  14.20
14.25  -  15.10