Dnes je čtvrtek 28.03.2024

Krajský přebor ZŠ/SŠ v orientačním běhu

« zpět

Ve středu 17. 5. se pod záštitou SOB Olomouc konal krajský přebor škol v orientačním běhu. Start i cíl byl při sportovní hale UP a trasa závodu v délce cca 3 km vedla převážně čtvrtí Hejčín.

Z naší školy se akce účastnilo 9 žáků. Nejlépe se ve svých kategoriích umístili Jan Charamza (9.A – 13./35) a Eliška Hricová (6.B – 11./26).

Nutno dodat, že až na jednu žákyni běželi všichni naši žáci tento druh závodu poprvé a v podstatě si byli vyzkoušet, co to obnáší.

I v těžké konkurenci profesionálů v OB ale dokázali obstát a závod dokončili, za což jim patří pochvala. Pro příští rok je tu tedy potenciál a určitě postavíme znovu družstvo, které bude reprezentovat naší školu.